Anti Aging Bakımlar

Şehir hayatı, çevresel faktörler, güneş, sigara alışkanlığı yada yılların yarattığı yıpranma en çok yüzünüzde kendini gösterir. 

Cildinizdeki yıpranmış görünüm, gittikçe artan kırışıklıklar, kalıcı derin çizgiler ve özellikle cildinizin gevşemesine bağlı sarkmalar, sizi çoğu zaman olduğunuzdan daha yaşlı, yıpranmış, sağlıksız ve mutsuz gösterebilir.

Bu doğal gidişi yavaşlatmak yada daha iyisi yarattığı tahribatı geri çevirmek artık hiç zor değil. Teknolojik alandaki hızlı gelişim ve bilgi birikimi ile artık, istekleriniz ameliyatsız anti aging yöntemlerle de karşılanabilmekte.

Cildimiz, vücudumuzun en büyük ve aynı zamanda en karmaşık organlarından biridir. Dolayısıyla, cildimizde oluşan bir olumsuz durum, özelliklede yıllar içinde yavaş yavaş meydana gelen yıpranma ve yaşlılık belirtilerinin giderilmesi oldukça kapsamlı, gelişmiş teknolojiyi kullanan, bilgi ve tecrübe birikimine dayanan yaklaşımları gerektirmektedir.

Cildimizin başlıca 3 katmandan oluştuğunu kabul edebiliriz. Bu katmanların her birinin kendine has yapısı ve görevleri vardır. Zaman içinde her katmanda farklı değişimler ve problemler meydan gelir. Sonuçta bu değişim ve problemlerin bir araya gelmesi ile yıpranmış, donuk görünümlü, gevşemiş ve kırışık bir cilt ortaya çıkar.

Bu nedenle, yüz gençleştirme (rejuvenation) ve anti aging programlarında, her cilt katmanına yönelik özel uygulamalar yapmak gerekir.

Sizleri yormadan, kısa sürelerde sonuç alabileceğiniz, size ve problemlerinize özel olarak seçilen yöntemlerin uygulanması ile daha genç, kırışıklardan arınmış ve derin çizgilerin silindiği bir görünüme kavuşmanızı mümkün kılıyoruz.