Antilax RF+IR

ANTILAX teknolojisi, hem güçlü bipolar radyofrekans hemde güvenli İnfraRed uygulamalarının gücünü birarada kullanmakta. Bu özellikleri sayesinde cildin tüm tabakalarında etkili ve uzun süre kalıcı bir gençleştirme yapılabilmekte.

Bu sistemle, genişlemiş gözenekler, kırışıklıklar, ciltdeki gevşeme gibi sorunların üstesinden gelmek mümkün.

ANTILAX sistemi, bipolar radyofrekans ve güvenli bir kızıl ötesi ışık kaynağı kullanımı ile cildi sıkılaştıran bir yöntem. ANTILAX cildinizdeki, kollajen ve elastin liflerin kısalıp kalınlaşmasını, uzun dönemde ise kollajenin yeniden yapılanmasını sağlar.

Yüz, boyun, karın, kalça ve kollar dahil olmak üzere tüm vücuttaki gevşemiş cildi sıkılaştırmak için kullanılıyor. Özellikle ileri yaş ve yerçekiminin etkisine bağlı olarak yüz ve boyun derisinde, gebelik sonrasında ise karın derisinde gelişen gevşeme ve sarkmalarda oldukça etkili.

Ayrıca ANTILAX sistemi ile üst dudaktaki ince çizgilerin giderilmesinde birkaç seansta iyi sonuçlar elde ediliyor. Kırışıklıkların giderilmesinde cerrahi olmayan bir uygulama özelliğini taşıyor.

ANTILAX, özellikle yüz-boyun gençleştirme yöntemleri arasında erken ve orta dönemdeki kırışıklıklar ve gevşemelerde etkili olabiliyor. Özellikle ince yüz kırışıklıklarında etkin bir düzelme ve gerginlik sağlanıyor.Image title

Yüz kırışıklıklarında hem yüzeyel hem de derin cilt tabakalarında daha etkin ve daha güvenli uygulama sağlıyor. Ayrıca, ANTILAX uygulaması sonrası cildinizin kendisini toparlama ve düzelme süresi oldukça kısalıyor.

Cildinizdeki kırışıklık yada gevşemenin derecesine göre 4-6 seans uygulanması önerilen ANTILAX, haftada bir olacak şekilde planlanıyor ve her seans ortalama 30 dk civarında sürüyor.

Ağrısız ve konforlu bir uygulama olan ANTILAX, sonuçları açısındanda memnuniyet yaratıyor. Seanslarınız devam ederken, ilk sonuçları ortaya çıkan uygulama sonucunda, cildinizin sıkılaştığını, kırışıklıklarınızın giderek azaldığını, gözeneklerinizin kaybolduğunu gözlemliyorsunuz.