Kalıcı Eye Liner

Alt ve üst gözkapağında, kirpik hattının renklendirilerek belirginleştirilmesi, bakışlarımıza bir derinlik katar, gözlerimize anlam kazandırır ve gözlerimizin daha dikkat çekici olmasını sağlar.

Kirpiklerinizin daha yoğun göründüğü zarif bir göz çizgisi yada daha göz alıcı, dikkat çekici bir göz çizgisine sahip olmak sizin seçiminize kalmıştır.


Kalıcı Eye Liner ;

  • Her zaman hafif bir sürmeye sahip olmak isteyenlere

  • Elleri titreyen yada düzgün kalem çekemeyen hanımlara

  • Daha derin ve anlamlı gözlere sahip olmak isteyenlere

  • Herhangi bir sebepten dolayı kirpiklerini kaybedenlere

  • Kontakt lens kullananlar için son derece uygun bir seçimdir.


Kalıcı Eye Liner uygulaması sayesinde, istediğiniz kalınlıkta, son derece düzgün ve doğal görünümlü bir göz çizgisine sahip olabilirsiniz. Bu sayede kirpikleriniz daha daha sık görünecek ve gözleriniz daha belirgin olacaktır.

Kalıcı Eye Liner uygulamasında muhtelif renkler kullanılabilir. Normal eye-liner veya göz kalemiyle sürülen boyalar cildin yüzeyinde olduğu  için parlak ve çok koyu  görünür. Kalıcı makyajda,  pigmentler cildin içinde kaldığından, sürmenin rengi  daha mat ve daha soluk  bir siyahlıkta olur. Bu pastel gölge veya sürme, kirpikleri az yahut seyrelmiş olan gözlerin ifadesini çok geliştirir.


Gün içinde her koşulda, duştan çıktığınızda, yüzdükten yada spor yaptıktan sonra bile akmayan göz çizgilerine sahip olabilirsiniz.