LPG Cellu M6

Selülit, kilo problemi olmayan zayıf kişilerde de görülmekle birlikte, çoğunlukla bölgesel yağlanma problemiyle birlikte çıkmaktadır karşımıza.

Esas olarak, LPG uygulaması, cilt altında sıkışmış yağ hücrelerini serbestleştirip, kan dolaşımı ve lenfatik dolaşımı arttırır. Böylece metabolik atıkların problemli bölgeden uzaklaştırılmasına yardım ederek doku drenajı sağlar, mevcut fibroz bantları serbestleştirerek deriye esneklik kazandırır.

LPG sisteminin eski modellerine göre Cellu M6'nın en önemli özelliği, kişiye özel programlar seçilmesine olanak sağlayan bilgisayar yazılımına sahip olmasıdır.

Uygulama öncesinde uzmanlar tarafından kişinin değerlendirmesi yapılır ve cildin durumuna göre cihazın bilgisayar sistemi sayesinde kişiye özel uygulama programı hazırlanır.

LPG Cellu M6’da, selülit tedavisinden, gevşek derinin toparlanmasına, liposuction ve ameliyat sonrası uygulamalardan bölgesel incelmeye, drenajdan ağrı tedavisine, değişik cilt ve vücut problemlerinin giderilmesine yönelik 55 farklı program bulunmaktadır.


LPG Cellu M6 ile uygulanan programlardan bazıları şunlardır :

  • Drenaj programı ile dolaşımın düzenlenmesi ve ödemin atılması çabuklaştırılıyor.

  • Gevşek cilt / Sarkık cilt programlarıyla derinin pürüzsüzleştirilmesi, sıkılaşması ve toparlanması sağlanıyor

  • Seluloid app.  programıyla selülit görünümü gideriliyor.

  • Vücutta lokal yağlanmalar varsa problemli bölgelere yapılan Localised Fat programı ile orantısızlık gideriliyor.

 

Ayrıca, hamilelikte alınan kilolar ve bu kiloların doğumla birlikte hızla verilmesi neticesinde başta karın bölgesi olmak üzere bacak içleri ve kalça derisinde gevşeklik ve bazen sarkmalar meydana gelebiliyor. Diğer yandan da hamileliğin özellikle son aylarında oluşan ödem de vücutta ayrıca bir şişkinlik yaratıyor.


İşte bu ve benzeri problemlere yönelik LPG Cellu M6 cihazı ile yapılan LPG uygulamaları cilt ve cilt altı dokuları yeniden şekillendiriyor.

  • Vücutta oluşan ödemin hızlı şekilde atılması,

  • Şişliklerin giderilmesi,

  • Gevşek derinin sıkılaşması ve toparlanması,

 

kısacası vücudun eski formuna kavuşması için cerrahi müdahale düşünmeyen bayanlar için ameliyatsız, ağrısız pratik bir çözüm : LPG Cellu M6