Ozon Selülit

Selülit kendini en çok, kalça, basen, göbek ve bacaklarda göstermekte ve sebep olduğu estetik problemlerin yanında artık bir sağlık sorunu olarak da kabul edilmektedir.

Selülitin yaygınlığı ve derecesi, iyi sonuçlara ulaşmayı zorlaştırmamakta ancak uygulamaların içeriğini ve süresini değiştirmektedir.

Sonuç olarak, selülit şikayetiniz ne kadar uzun süredir varolursa olsun, ne kadar ileri derecede olursa olsun, mutlaka size uygun bir bakım seçeneğinin mevcut olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

Selülit probleminin giderilmesinde, başarılı sonuçları vaad eden yeni bir seçenek mevcut ; Ozon Uygulamaları

Temelde bir mikro-dolaşım problemi sonucu ortaya çıkan selülit, dolaşım ve yağ metabolizması üzerinde düzenleyici etkisi çok önemli olan Ozon uygulamaları sonucunda, ileri derecede düzelme göstermektedir.

Sistemik ve lokal Ozon uygulamaları, genel olarak tüm vücutta yağ metabolizması ve mikro dolaşım üzerine olumlu etkilerinin yanında, selülitli bölgede, sıkışmış yağların çözülmesi, lenf drenajının artması ve dokuların kendilerini yenilemelerini sağlamakta ve bunun sonucunda portakal kabuğu görünümünün hızla kaybolmasına ve gergin ve parlak bir cilt yapısına kavuşmanızı sağlamaktadır.

Selülit probleminde, Ozon uygulamaları, genel sağlığınız ve bölgesel problemleriniz üzerindeki olumlu etkileri sayesinde, elde edilen sonuçların kalıcı ve korunabilir olmasınıda vaadetmektedir.