SmartShape RF

SmartShape Radyofrekans teknolojisinin seçici ısıtıcı etkisi, cilt altı bağlara ve yağ tabakasına kontrollü ısı gönderir. Cilde, sinirlere ve kan damarlarına zarar vermeden, kollajenin üretildiği derin dermis ve yağ dokusuna etki eder. Sorunlu bölgedeki cilt altı yağ birikimi önemli ölçüde hafifler. Ağrısız olan bu uygulama ile dokuda belirgin bir sıkılaşma ve yağ hacminde azalma elde edilir. Sonuç olarak daha sıkı, düzgün bir cilt ile genel bir incelme ve toparlanma ortaya çıkar.


Radyofrekans uygulamalarında, probleme ve uygulama bölgesine göre özel ayarlamalar yapabilmek çok önemlidir. Çünkü, farklı özelliklerdeki radyofrekans dalgaları, dokuda farklı derinliklere ulaşmaktadır. Daha düşük frekanslardaki Radyofrekans dalgaları, daha derine nüfuz ettikleri için, bölgesel yağlanmanın eritilmesinde daha etkilidir.
  


Dışardan ısı vermek ile RF arasındaki temel farklılık nedir diye sorulduğunda; RF uygulamasıyla ortaya çıkan ısı, dışardan verilen ısıdan tamamen farklıdır. RF ile yaratılan ısı tamamen doku içinde ortaya çıkar ve içerden yüzeye doğru yayılır.


Tek bir seans uygulamada dahi, seans öncesi-sonrası ölçümlerde 3 - 4 cm. incelme gözlenebilmektedir. İncelmenin istenen düzeye gelmesi ve kalıcı olması tekrarlanan seanslar ile sağlanır.


Uygulama sonunda özellikle ;

* Basen ve üst bacaklar gözle görülür bir şekilde incelir, gerilir,
* Kalçalar yukarı kalkar.
* Kollardaki sarkmalar, bel ve karın bölgesindeki gevşemeler toparlanır
.


Kalıcı değişimler için, haftada 2 kez olmak üzere 8 - 10 seans yapılmasını önerilir. Radyo Frekans uygulamaları her türlü cilt rengine yapılabilir. Lekelenmeye yol açmaz, güneşe karşı hassasiyeti arttırmaz ve şu ana kadar kullandığımız yöntemler içinde, özellikle LPG ile kombine edildiğinde, en uzun ömürlü, kalıcı sonuçları almamızı sağlar.


Elde edilen sonucun uzun süre kalıcı olması için, ayda 1 kez koruyucu RadyoFrekans uygulaması yaptırılmasını öneriyoruz.