www.tanitestetikmerkezi.com sitesi herhangi bir ticari kaygı taşımadan, Site ziyaretçilerini güncel gelişme ve uygulamalar konusunda  bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu site sadece site ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler  tanı ve tedavi amaclı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından gerektiğinde doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur. Yasa gereği bu sitede,  uygulama öncesi ve uygulama sonrası resimleri yayınlanmamaktadır. Bu sitede anlatılan tüm işlem, uygulama ve cihazlar ile ilgili bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzmana başvurunuz.

www.tanitestetikmerkezi.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Site yöneticisinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. İzinsiz yapılan kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki bilgilerin teyidi için site yöneticisine soru sorulabilir.

Bu sitede verilen bilgiler, tüm dünyada genel olarak kabul görmüş bilgi ve tecrübeler ile güncel gelişmeleri içerir ve yeni bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilir.. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan işlem ve girişimler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama ya da tedavi için yol gösterici ya da dayanak olamaz. Buradaki sayfalar en güncel uygulamaları ya da görüşleri içermeyebilir. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir.

Site ziyaretçileri soru sorma formları, yada e-mail yolu ile site kurucusuna soru sorabilirler; bu sorulara sadece genel bilgiler şeklinde cevap yazılmaktadır; sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmamaktadır, ilaç ismi verilmemektedir. Bu site kişisel yada ticari bir site değildir; site kurucusunun (Op. Dr. Ümit Yaşar Çelemli – Genel Cerrahi Hekimi) kendisinin, yaptığı uygulamaların, çalıştığı hastane yada kliniğin tanıtımı amacıyla yada maddi gelir elde etmek amacıyla oluşturulmamıştır. Sitenin oluşturulması sırasında hiç bir firmadan maddi destek alınmamıştır. Siteye hiç bir şekilde reklam alınmamaktadır. Bu web sitesinin tek kuruluş amacı, internetin de asıl fonksiyonu olan, bilginin ücretsiz paylaşımı ve toplumun bilgilendirilmesidir. Site, bu sebeple, sadece ülkemizdeki toplumsal gelişime katkıda bulunmak amacıyla, hiç bir karşılık beklenmeksizin hazırlanmıştır.

Siteden faydalanmak için üye olmak yada herhangi bir ücret ödemek gerekmez. Siteye erişim serbest ve anonimdir. Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmaktadır. Yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmalısınız. Sitede sunulan içerik, grafik, görüntü, video, link, bilgi ve diğer materyaller, yalnızca (18 yaş ve üzeri) ziyaretçileri aydınlatma ve bilgilendirme amacı taşımaktadır; herhangi bir yönlendirme amacı taşımamaktadır

UYARI: Bu sitedeki bilgiler hiç bir şekilde herhangi bir hastalığa tanı konması yada tedavisinin yapılması amacıyla kullanılamaz. Sitenin içeriği, bahsedilen estetik uygulamaları ve kozmetik uygulamaları gerçekleştirmeye yönelik profesyonel anlamda öğretici bilgiler değildir. Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından www.tanitestetikmerkezi.com sitesi sorumlu değildir. Bu sitedeki bilgiler kesinlikle doktor muayenesinin yerine geçmez. Gerçek bir muayene, teşhis ve tedavi için, hasta ve doktorun biraraya gelmesi ve tam bir fizik muayene yapılması, gerekiyorsa bazı tahlil ve filmler istenmesi gerekir. Bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten site kurucusu yasal sorumluluk altında değildir. www.tanitestetikmerkezi.com,  sitede hakkında bilgilendirme yazısı bulunan cihazların, yada diğer materyallerin satışını yapmamaktadır. Sitede adı geçen hiç bir firma ile ortaklığı yada sponsorluk ilişkisi bulunmamaktadır.

Sitede, tüm uygulama ve medikal cihazlar hakkında bilgi verilirken mümkün olduğu kadar, o uygulama yada medikal cihazın tüm alternatifleri hakkında da bilgi verilmeye çalışılmıştır. Tüm yazılar sık sık güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de, bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Sitenin bazı bölümlerinde, bazı markalardan ve ürünlerden bahsetmek gerekmiştir, bu gibi bahisler, tüm alternatifleri ile birlikte ve sadece gerekli yerlerde yapılmış olup kesinlikle herhangi bir reklam yada tavsiye amacı taşımamaktadır. Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Tüm web sitesinin tasarımının aşağıda sıralanan kanun, tüzük ve kriterlere uygun olmasına özen gösterilmiştir. "1928 tarihli, 1219 sayılı tababet ve şuabatı sanatlarının tarzı icrasına dair kanun" "Türk Ticaret Kanunu" "HON-Code" (Health on net) kriterleri "6023 sayılı Türk Tabipleri Birliği Yasası" "Türk tıbbi deontoloji tüzüğü" "Hasta hakları yönetmeliği" "Türk Tabipleri Birliği Etik Kuralları" "Beşeri Tıbbi Ürünlerin Tanıtım Faaliyetleri Hakkında Yönetmelik "Türk Ceza Kanunu" "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu"